jak szybko nauczyć się francuskiego?

Jak szybko da się nauczyć języka francuskiego?

Jak szybko da się nauczyć języka francuskiego? Jest to pytanie, które bardzo często pada z ust moich uczniów, tych którzy właśnie rozpoczynają naukę.

Skąd ten pośpiech?

Dzisiaj, chcemy otrzymywać rezultaty bardzo szybko, wręcz natychmiast. Lecz nie zawsze się tak da. Znajomość języka to nie jest kilka kliknięć, zdjęć i słówek. To cały system, który funkcjonuje we własny dla siebie sposób. I to właśnie ten system trzeba poznać, zrozumieć i zapamiętać. Tylko jak szybko da się to zrobić!? Tutaj masz właśnie pole do popisu, gdyż to wszystko zależy od Ciebie. Efekty i przede wszystkim szybkość opanowania są bezpośrednio uzależnione od wkładu jaki włożysz w przygotowanie i aktywność na lekcji. Więc wszystko jest w Twoich rękach. Materiałów do nauki jest naprawdę sporo czy to u nas na stronie czy ogólnie w Internecie. Lektor „tylko” objaśnia i pomaga zrozumieć lub użyć, ewentualnie wymusić użycie 😉 ale najważniejsza rzecz jest po Twojej stronie – czyli samodzielna nauka, regularność i wytrwałość.

To ile w końcu?

jak szybko nauczyć się francuskiego?Przed jedną rzeczą muszę Cię ostrzec – nie myśl, że samo wykupienie lekcji sprawi, że nauczysz się języka francuskiego. Nie! Lekcja z lektorem jest spotkaniem kumulującym wysiłki, sprawdzeniem postępów, końcowym terminem do którego musisz być gotowy. Do głównego celu musisz to powtórzyć wystarczającą ilość razy.
Ile dokładnie? To zależy od Ciebie – zaangażowania oraz Twoich zdolności. Tymi drugimi nie martw się – wszystko da się, jeżeli chce się tego naprawdę mocno.

Czytając tytuł pewnie spodziewałeś się dokładnej liczby. Odpowiem – to zależy. Ale uwierz mi, że jeżeli zastosujesz się do naszych wskazówek mając 2 lekcje w tygodniu, po miesiącu już zobaczysz efekty w komunikacji po francusku, a po 3 miesiącach będziesz zadziwiony co już potrafisz! A tak swoją drogą to biegłość nabywa się cały czas!

Zapisz się na nasz intensywny kurs francuskiego online (tutaj) – a zobaczysz, że można to zrobić naprawdę szybko!

Pay with a share....Buffer this pageEmail this to someoneShare on Facebook
Share on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInPin on PinterestShare on Reddit

About the author

Paweł W.

View all posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *